قوانین و مقررات

به سامانه " باپیمانکار " خوش آمدید.

مجموعه "باپیمانکار" سعی دارد با توجه به نیاز پیمانکاران به بستری برای تعامل هرچه بیشتر پیمانکاران، نیاز آنها را در خصوص تامین کالا و تدارکات چه در زمینه خرید و فروش و چه اجاره مرتفع سازد. برای حفظ حقوق متقابل افراد در هنگام ثبت آگهی رعایت موارد زیر الزامی بوده و در صورت عدم توجه به آنها مجموعه مسئولیتی در قبال فرد آگهی دهنده ندارد.

  1. " باپیمانکار" جهت ایجاد فضای تعاملی بین پیمانکاران و دست اندرکاران آبادانی بوده و در حال حاضر هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل و اخذ کالا ندارد.
  2. در هنگام ثبت نام، سعی نمایید اطلاعات درست و بادقت تکمیل گردد.
  3. در هنگام ثبت آگهی به هر اندازه که گروه ودسته بندی های آگهی را درست انتخاب نمایید و توضیحات کامل تری ارائه نمایید آگهی شما به تبع بهتر دیده خواهد شد.
  4. در هنگام ثبت آگهی بیش از یک تصویر قابل آپلود و نمایش می باشد که از این قابلیت در جهت بهتر دیده شدن می توان بهره گرفت.
  5. کاربران فقط مجاز به ثبت آگهی هایی که تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشند، هستند و در صورت هر گونه تخلف حساب کاربری فرد مسدود میگردد.
  6. استفاده از ربات، اسکریپتر و ... به هر دلیلی جهت دسترسی غیر قانونی به سایت و نشر عمده آگهی ممنوع می باشد.
  7. اطلاعات آگهی دهنده صرفا جهت نمایش آگهی ها استفاده می گردد.
  8. هزینه ثبت و نمایش بازدید از آگهی ها در حال حاضر رایگان در نظر گرفته شده است که بنا به تشخیص مدیریت و مجموعه ممکن است در آینده با تغییر مواجه شود.

در پایان مجموعه باپیمانکار امیدوار است گامی هرچند کوچک در جهت ایجاد تعامل هرچه بیشتر پیمانکاران با یکدیگر بردارد و در این راه پیشنهادات و انتقادات شما سروران گرامی می تواند راهگشای مجموعه باشد.

ارتباط با ما

+