باپیمانکار، همراه شما در تمام فعالیت های عمرانی

باپیمانکار، همراه شما در تمام فعالیت های عمرانی

ما در باپیمانکار برای همه ی اینها و حتی موارد بیشتر راه حل پیدا کرده ایم. اگر شما تامین کننده یا شرکتی هستید می توانید مواد و مصالح اضافی خود را در سایت و اپلیکیشن باپیمانکار قرار داده و به افراد یا شرکت هایی که نیاز دارند بفروشید. همچنین می توانید در زمانی که تجهیزات و ماشین آلات ...

صرف نظر از سختی های اجرایی در تمام فعالیت های عمرانی، بررسی های ما نشان می دهد به دلیل مشغله های مهندسین و شرکت ها پیمانکاری، بسیاری از آنها درآمدهای بالقوه ی زیادی را در حین کار از دست می دهند. مواد و مصالحی که در حین پروژه اضافه می ماند و معمولا تا پروژه ی بعدی بلااستفاده باقی می مانند. همچنین برخی تجهیزات و ماشین آلات که در حین پروژه به دلایل مختلف فعالیت نمیکنند و فقط فضا اشغال می کنند! ما در باپیمانکار برای همه ی اینها و حتی موارد بیشتر راه حل پیدا کرده ایم. اگر شما تامین کننده یا شرکتی هستید می توانید مواد و مصالح اضافی خود را در سایت و اپلیکیشن باپیمانکار قرار داده و به افراد یا شرکت هایی که نیاز دارند بفروشید. همچنین می توانید در زمانی که تجهیزات و ماشین آلات شما استفاده ای ندارند، آنها را اجاره داده و کسب درآمد کنید. البته قرار نیست فقط در جایگاه فروشنده باشید! می توانید با مراجعه به آگهی های اجاره و فروش، مواد، مصالح و تجهیزات موردنظر خود را نیز پیدا کرده، با فروشنده در خصوص قیمت و کیفیت آنها چت کرده و حتی تماس بگیرید. برای صرفه جویی در زمان شما، ما در باپیمانکار شرایطی را فراهم کردیم تا بدون مراجعه به فروشنده بتوانید محصولی را خرید کنید و تا زمانی که خرید شما به دستتان نرسیده، مبلغ خریداری شده به دست فروشنده نخواهد رسید. این روش که به آن "پرداخت امن" می گوییم روشی ما را به عنوان واسطی مطمئن در خرید و فروش شما قرار می دهد که این کار را بدون دریافت کمیسیون و فقط برای راحتی خریدار و فروشنده انجام خواهیم داد.

چطور از امکانات باپیمانکار استفاده کنیم؟

خدمات باپیمانکار در سایت و اپلیکیشن موبایل قابل دریافت است. برای دانلود نسخه ی اندروید اینجا کلیک کرده و برای دریافت نسخه ی iOS اینجا کلیک کنید. اولین صفحه ای که در اپلیکیشن باپیمانکار باز می شود، مربوط به آگهی های خرید و فروش است. بخش های اجاره و استادکارها هم در تب های پایین قابل مشاهده است. همچنین میتوانید برای خود به صورت شخصی یا شرکتی پروفایل ایجاد کرده و آگهی ثبت کنید. البته برای این کار نیاز دارید تا در باپیمانکار ثبت نام نمایید. این کار بسیار سادست و با شماره موبایل خود می توانید در ۳ مرحله پروفایل شخصی خود را ساخته و بدین ترتیب صاحب صفحه ی اختصاصی شوید. در بخش پروفایل، ضمن مدیریت صفحه ی خود می توانید آگهی های خود را مدیریت کرده، چت های انجام شده را ببینید، وضعیت سفارش های و درخواست های خود را نیز مشاهده کنید. در بخش وبلاگ می توانید بدون نیاز به هیچ سایت دیگری همواره بروز ترین اخبار و مطالب دنیای عمران را مشاهده کنید. به زودی امکان مشاهده ی قیمت مصالح نیز در اپلیکیشن فراهم خواهد شد و بدین ترتیب در هر لحظه نبض بازار در دستان شما خواهد بود!

+