نرخ دستمزد کارگر ساختمانی ساده

کارگری از جمله مشاغلی است که نرخ های متفاوتی دارد. نحوه تعیین قیمت یک پروژه از سوی کارگر می تواند بر حسب اینکه پرداخت روزانه، ماهانه و یا کنتراکت است، متفاوت باشد...

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
  • تعداد بازدید: ۶۷۰۶
  • گروه: سایر

نرخ دستمزد کارگر ساختمانی ساده

راهنمای پرداخت حقوق کارگران

کارگری از جمله مشاغلی است که نرخ های متفاوتی دارد. نحوه تعیین قیمت یک پروژه از سوی کارگر می تواند بر حسب اینکه پرداخت روزانه، ماهانه و یا کنتراکت است، متفاوت باشد.

·کارگر روزمزد

هر روز کاری معمولا شامل هشت ساعت کار است و نرخ آن برحسب نوع کار فرق دارد. معمولا کارگران شاغل در حیطه بتن ریزی ، کنده کاری و کرسی چینی سنگی حدودا ۳۰ درصد گرانتر از کارگران معمولی هستند. کار در ارتفاع و کار روی داربست نیز از همین جنس هستند. در مقابل کارگرانی که در کنار استادکاران فنی مشغول هستند مبلغ کمتری دریافت می کنند. مثلا کارگر برقکار یا تاسیساتی نرخ دستمزد کمتری دارد. ارزان ترین کارگران هم معمولا کارگران همراه استاد گچ کار و نقاش هستند که به دلیل سختی کار پایین، کمترین نرخ را دارند.

·کارگر ماهانه

هزینه کارگر ماهانه به دلیل اینکه نوع کارمشخص و ثابتی دارد و شامل بیمه هم می شود، معمولا ارزانتر از قیمت کارگر روزمزد تمام می شود.


از دست ندهید : ضمانت انجام کار کارگران


نرخ پرداخت حقوق دستمزد کارگر ساده استخدام جذب نیرو باپیمانکار پیمانکاری

·کارگر کنتراکت

اگر بتوان کارگری را پیدا کرد که به صورت کنتراکت کار کند، هرچند گرانتر باشد اما باز هم به صرفه است. منظور از کنتراکت اینست که کارگر در برابر یک حجم مشخص از کار مبلغ مشخصی را دریافت می کند. هزینه کارگران کنتراکتی به مراتب بالاتر از یک کارگر روز مزد است. البته کیفیت و سرعت کار آنها هم بهتر و بالاتر است.

در انتها به شدت توصیه می شود به غذای کارگر اهمیت ویژه بدهید و ترجیحا خودتان غذایشان را تهیه کنید. چون اگر هزینه غذا را به خود آن ها بدهید، ممکن است آن را پس انداز کنند و غذایی با انرژی کمتر بخورند. این موضوع باعث سرعت کار پایین و کیفیت کمتر کار می شود.

 

در وبسایت باپیمانکار شرایطی را فراهم کردیم که کارگران با زمینه شغلی و درجه تخصص متفاوت رزومه خود را در آن قرار داده اند. به همین دلیل کارفرما می تواند به راحتی و با توجه به رزومه، نیروی کار خودش را تامین کند. برای بررسی لیست کارگران بر روی لینک زیر کلیک کنید.


بازار متخصصین باپیمانکار، بستری برای جست و جوی آسان شغل مورد نظرتان


 

+