معیار های انتخاب کارگر ساده

کیفیت از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر نظر کارفرمایان بوده و هست. کیفیت به صورت کلی تقریبا برای همه قابل تشخیص است. اما گاهی در ریزه کاری ها تنها بعضی افراد می توانند سطح واقعی کیفیت را درک کنند...

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
  • تعداد بازدید: ۴۶۸
  • گروه: سایر

معیار های انتخاب کارگر ساده

کیفیت از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر نظر کارفرمایان بوده و هست. کیفیت به صورت کلی تقریبا برای همه قابل تشخیص است. اما گاهی در ریزه کاری ها تنها بعضی افراد می توانند سطح واقعی کیفیت را درک کنند. اما معیار های تشخیص کیفیت خود کارگران ساختمانی چیست؟ چه مواردی موجب با کیفیت تر شدن شخص کارگر ساده می شوند؟

مواردی که به عنوان شاخص های کیفیت کارگران می گوییم، شاید به عقیده ی عده ای بسیار بدیهی به نظر برسند. اما برای کارفرما یا پیمانکاران تازه کار که به تازگی پروژه ای را شروع کرده و با ادبیات کارگران آشنا نیستند، برقراری ارتباط با آن ها سخت و زمان بر باشد. بنابراین دانستن این موارد می تواند به نوبه خود کمک بزرگی در مسیر موفقیت پروژه بکند.

 با ما باشید...

1-درک زمان بندی

 اولین معیار برای رضایت از کار یک کارگر ساختمانی ساده، درک او از "به موقع بودن" است. فکر کنید. مثلا تصور کنید وقتی که ملات دارد خشک می شود، کارگر شما رفته است سیگار بکشد. به قدر کافی عذاب آور نیست؟

2-وجدان کاری

به عنوان دومین معیار، وجدان کاری یک کارگر ساختمانی بی شک هزینه های شما را کاهش می دهد. به عنوان تجربه شخصی می گویم: به یاد دارم که در یکی از پروژه ها یکی از کارگران شروع به لجبازی کرد.یکی از روز ها او شصت کیسه سیمان را با بیست فرغون ماسه قاطی کرد و فاجعه به بار آورد. پس از آن با گفتن نمیدانستم همه چیز را به گردن کارفرما انداخت و از پذیرفتن تقصیر شانه خالی کرد.

3-حرف شنوی

 حرف شنوی کارگر ساختمانی از مواردی است که همیشه پر اهمیت بوده و هست. کارگری داشتیم که وقتی خواسته ای از او داشتی می گفت تو داری به من دستور می دهی و من انجام نمی دهم. واقعا فاجعه ای بود. شاید بگویید اخراج بهترین گزینه است ولی همیشه اینطور نیست فکر کنید وسط یک روز بتن ریزی کارگر شما قهر کند و از کارگاه برود. در این صورت کل عملیات مختل می شود.

استخدام کارگر ساده جذب نیرو ساختمانی عمرانی پیمانکار


از دست ندهید : نرخ دستمزد کارگر ساختمانی ساده


4-پوشیدن لباس کار و لباس ایمنی

در بسیاری از موارد کارگر لباس کاری که شرکت در اختیارش می گذارد را نمی پوشد و نگه می دارد و از لباس های کهنه و نا هنجار استفاده می کند و این موضوع بیشتر از هر کس دیگر سبب آسیب دیدن خودش می شود. پس شما به عنوان کارفرما باید او را ملزم به پوشیدن لباس و استفاده از لوازم ایمنی بکنید.

 

ما در باپیمانکار فضایی ایجاد کرده ایم تا شما پیمانکاران و کار فرمایان بتوانید به سادگی به دنبال نیروی کار مورد نیاز خود بگردید و پس از مطالعه رزومه و تماس با نیرو، کاملا رایگان اقدام به استخدام او کنید.

برای دیدن بازار نیروی کار متخصص با پیمانکار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


بازار متخصصین باپیمانکار، بستری برای جست و جوی آسان شغل مورد نظرتان


 

+