تشخیص کارگر ناشی از کارگر حرفه ای یا کاربلد از مهارت هایی است که قبل از شروع پروژه و انتخاب کارگر  چه به صورت کارگر پاره وقت یا تمام وقت باید آن را یاد بگیرید

تشخیص کارگر حرفه ای از کارگر ناشی

سر و کله زدن با کارگر ناشی یکی از عذاب آورترین کارها برای کارفرما، پیمانکار و مالک ساختمان است. تشخیص کارگر ناشی از کارگر حرفه ای یا کاربلد از مهارت هایی است که قبل از شروع پروژه و انتخاب کارگر باید آن را یاد بگیرید...

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
  • تعداد بازدید: ۲۹۴
  • گروه: سایر

تشخیص کارگر حرفه ای از کارگر ناشی

 

چگونه کارگر ساده انتخاب کنیم؟

سر و کله زدن با کارگر ناشی یکی از عذاب آورترین کارها برای کارفرما، پیمانکار و مالک ساختمان است. تشخیص کارگر ناشی از کارگر حرفه ای یا کاربلد از مهارت هایی است که قبل از شروع پروژه و انتخاب کارگر باید آن را یاد بگیرید.

در این مطلب می پردازیم به توصیه هایی که با انجام آن ها می توانید مهارت کارگر خود را بسنجید. با ما باشید...

از کارگر خود در رابطه با نحوه انجام کار بپرسید

قبل از هر چیز پروژه و کار را به کارگر نشان دهید و نظرش را راجع به نحوه انجام بشنوید. قطعا بحث و صحبت راجع به کار می تواند شما را از میزان هوش و مهارت کارگر انتخابی مطلع کند.

از طرف دیگر، در صورت حرفه ای بودن و توجه به این موضوع که او سعی می کند بهترین نظراتش را با شما در میان بگذارد، اگر روی نظر خود تعصب نداشته باشید، می تواند به بهبود انجام پروژه شما، کمک کند.

کارگر چگونه لباس می پوشد؟

کارگری حرفه ای  بی شک می داند که برای هر کار چه لباسی بپوشد. به عنوان مثال ، کارگر کاربلد به خوبی می داند زمانی که دستها با سیمان در ارتباط است، باید دستکش پلاستیکی استفاده کند و یا هنگامی که با آجر و سنگ و مانند آن برخورد دارد، باید از دستکش پارچه ای استفاده کند. اگر کارگر برای کار در ارتفاع به کلاه و کمربند ایمنی اشاره کرد، از او دلخور نشوید یا او را تازه کار خطاب نکنید. این موضوع حرفه ای بودن وی را نشان می دهد.

کارگر حرفه ای کارگر ناشی راهنمای تشخیص کارگر

کارگر چگونه ابزار را در دست نگه می دارد؟

طرز گرفتن، شاید ابتدایی ترین راه تشخیص کارگر ماهر باشد. کارفرمایان کارکشته و با تجربه سریعا این موضوع را تشخیص می دهند. از طرز بلندکردن فرغون، گرفتن بیل، طرز به دست رفتن ماله، دوغاب ریختن و ملات درست کردن، همگی مثال هایی از این موضوع هستند. یک کارگر ماهر همیشه ابزار کار مورد نیازش را به خوبی می شناسد و آن را در پایان کار تمیز می کند و در جای مشخصی قرار می دهد.


از دست ندهید : رزومه، سابقه کار یا نمونه کار قبلی کارگر ساختمانی


با توجه به نکات و موارد گفته شده، به سادگی می توانید کارگر حرفه ای را از کارگران تازه کار دردسر ساز تشخیص دهید و با کمک آن کار را به بهترین نحو به اتمام برسانید.

در اپلیکیشن باپیمانکار فضایی ایجاد کردیم که شما می توانید لیستی از افراد با مهارت های مختلف را مشاهده کنید، رزومه آنها را ببینید و قبل از شروع کار با آنها چت کنید. بدین ترتیب و با توصیه های بالا می توانید کارگر ماهر موردنظر خود را استخدام کنید. برای مشاهده ی لیست کارگر ها لینک زیر را کلیک نمایید.

 


بازار متخصصین باپیمانکار، بستری برای جست و جوی آسان شغل مورد نظرتان


+