پنج دلیل برای اجاره ماشین آلات ساختمانی

پنج دلیل برای اجاره ماشین آلات ساختمانی

نگاهی بیندازیم به این که چرا اجاره ماشین آلات ساختمان سازی به جای خرید آن ها تا این اندازه در سطح دنیا و در سال های اخیر طرفدار پیدا کرده است.

پنج دلیل برای اجاره ماشین آلات ساختمانی

نگاهی بیندازیم به این که چرا اجاره ماشین آلات ساختمان سازی به جای خرید آن ها تا این اندازه در سطح دنیا و در سال های اخیر طرفدار پیدا کرده است.

1.به روز ترین تکنولوژی

مانند هر صنعت دیگر، حتی برای جدید ترین تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی مدت زیادی زمان نیاز نیست تا ماشین تاریخ گذشته و قدیمی شود. این یکی از اصلی ترین مشکلات خرید ماشین آلات گران قیمت است. اما در عوض اجاره ماشین آلات و تجهیزات به شما اجاره می دهد که از تکنولوژی جدید تر و به روز تر استفاده کنید. در واقع رقابت میان اجاره دهنده ها آن ها را مجبور به استفاده از ماشین آلات جدید تر می کند. اگر تامین کننده چند مدل مختلف از تجهیز یا ماشین در اختیار داشته باشد، می توانید با اندکی نرخ اجاره بالاتر به ماشین بهتر دسترسی پیدا کنید.

2.صرفه جویی اقتصادی

قبلا هم در مطالب مختلف به بررسی این موضوع پرداخته ایم که چرا اجاره ماشین آلات به خودی خود از خرید آن ها به صرفه تر است. در واقع این موضوع از خواب سرمایه شما جلوگیری می کند.


توصیه هایی برای شروع کسب و کار اجاره تجهیزات


3.بدون نیاز به لجستیک

ماشین آلاتی که در مالکیت شما هستند معمولا برای آغاز پروژه باید از منطقه ای به منطقه دیگر یا از شهری به شهر دیگر منتقل شوند. لجستیک و حمل و نقل چنین ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین، نیاز مند زمان، هزینه و دقت فراوان است؛ مخصوصا اگر فاصله میان انبار یا دو سایت پروژه زیاد باشد. با اجاره ماشین آلات شما میان از شر این زمان و هزینه راحت می شوید.

4.نیروی کار کمتر

نگهداری و تعمیرات ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین نیازمند استخدام نیروی کار حرفه ای و آموزش دیده و همچنین صرف ساعات کاری زیاد و پر هزینه است. با اجاره ماشین آلات و تجهیزات شما این زحمت و هزینه را به گردن تامین کننده و اجاره دهنده می اندازید. علاوه بر این ممکن است برخی تامین کننده ها هنگام اجاره ماشین آلات اپراتور آن را هم برای شما فراهم کنند که با این مورد شما از استخدام اپراتور هم بی نیاز خواهید شد.

اجاره ماشین آلات و تجهیزات

5.بدون نیاز به انبار

معمولا ماشین آلات ساختمانی سنگین و نیمه سنگین با ابعاد بزرگ خودشان، به انبار ها و سوله های نسبتا بزرگ برای نگهداری و تعمیرات مخصوصا هنگام بیکاری نیازمند اند. بنابراین مانند موارد قبلی این انبار هم یک هزینه اضافه است که اجاره شما را از پرداخت آن بی نیاز می کند.

شاید با خود بگویید اکنون که انبار دارم و خالی و بیکار یک گوشه افتاده است، پس ماشین مورد نیازم را می خرم. باید بگوییم در صورتی که تمایلی به فروش ملک، سوله و انبارتان ندارید، می توانید آن را اجاره دهید و از این طریق از خواب سرمایه تان جلوگیری کنید. حتی شاید با درآمد همین مورد بتوانید اجاره ماشین آلات مورد نیازتان را پرداخت کنید و این بهترین صرفه اقتصادی برای پروژه شماست.

اجاره ماشین آلات و تجهیزات سنگین و نیمه سنگین


مشارکت کارکنان ، راز سود آوری در ساخت و ساز


 

+