برون سپاری فرایند استخدام نیرو در شرکتهای پیمانکاری

برون سپاری فرایند استخدام نیرو در شرکتهای پیمانکاری

برون سپاری به دلیل پتانسیل بالای آن در کاهش خطر ریسک، بدست آوردن استاندارد های مناسب، افزایش بهره وری و بهبود قابلیت اطمینان، روش بسیار موفقی بوده است. در صورتی که برون سپاری موفقیت آمیز باشد، توانایی زیادی در تولید و افزایش دارایی ها، قابلیت ها، عملکرد و وظایف شرکت های عمرانی دارد.

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
  • تعداد بازدید: ۵۳۰
  • گروه: خدمات HR

 

آیا شما تمام کارهای شرکتتان را خودتان انجام می دهید یا اینکه از مشاوران و متخصصین فعال در این حوزه استفاده می کنید؟
 این همان سوالی است که باید از شرکت های ساختمانی و راهسازی ناموفق که به جای اینکه خود و پروژه های شرکتشان را در مسیر پیشرفت ببینند در حال پسرفت می یابند پرسید. با این حال، شرکت های زیادی هستند که علاقه مند به کاهش ریسک و به حداکثر رساندن  بهره وری خود هستند و اغلب به دنبال بکارگیری متخصصین عمرانی و گروه های تخصصی مدیریت و ساخت و ساز، خارج از شرکت خود برای همکاری هستند.

براساس آمار و گزارشات جدید بسیاری از صنایع و شرکت های عمرانی و ساختمانی، دریافته اند که یکی از موثرترین مدل تامین نیروی پیمانکاران و متخصصین عمرانی استفاده از برون سپاری فرایند استخدام است.

برون سپاری به دلیل پتانسیل بالای آن در کاهش خطر ریسک، بدست آوردن استاندارد های مناسب، افزایش بهره وری و بهبود قابلیت اطمینان، روش بسیار موفقی بوده است. در صورتی که برون سپاری موفقیت آمیز باشد، توانایی زیادی در تولید و افزایش دارایی ها، قابلیت ها، عملکرد و وظایف شرکت های عمرانی دارد.

بخش بزرگی از این تغییرات در جهت برون سپاری، بیشتر از نیاز به کاهش سربارهاست و قطعا برون سپاری در استخدام و بکارگیری نیروها اگر به درستی مدیریت شود بر روی راندمان کار تاثیر مثبت می گذارد. همچنین کمک به کاهش هزینه ها و به حداکثر رساندن منابع به همراه ارائه خدمات با کیفیت بالا، یکی دیگر از دستاوردهای اصلی برون سپاری در تامین نیروهای متخصص پروژه های عمرانی است.

برای درک بهتر مزایای استفاده از برون سپاری ، در اینجا چند مزیت اصلی تامین نیروی پیمانکاران عمرانی از طریق برون سپاری را بررسی می کنیم که نشان دهنده این هست که این موضوع چگونه می تواند به فرآیند پیشرفت شرکتهای عمرانی و راه سازی کمک کند.

 

برون سپاری فرایند استخدام، راهی برای کاهش هزینه ها

یکی از بزرگترین و واضح ترین مزایای برون سپاری فرایند استخدام نیرو، این است که در تامین هزینه های بکارگیری متخصصین عمرانی حوزه های مختلف صرفه جویی می کنید لذا می توانید پروژه های خود را با هزینه کمتر و با کیفیت بهتر به سرانجام برسانید.

شرکت هایی که کارهای برون سپاری را به طور حرفه ای در این حوزه انجام می دهند با امکاناتی از جمله تامین نیروی پیمانکاران و در اختیار قرار دادن متخصصین عمرانی، قادر به ارائه یک سرویس کامل و مناسب به شما می باشند تا به طور مؤثر به سمت بهبود روزانه طیف وسیعی ای از خدمات خود حرکت کنید و از اختلالات غیرضروری بطور چشمگیری جلوگیری کنید. 

فرقی نمی کند شما به دنبال استخدام در شرکتهای عمرانی باشید یا به عنوان یک شرکت پیمانکاری به دنبال تامین نیروی متخصص برای اجرای پروژه های خود باشید. در هر دو صورت می توانید از طریق وبسایت "با پیمانکار" با کمترین هزینه و زمان به هدف خود برسید.

اثر برون سپاری فرایند تامین نیرو بر افزایش کارایی

هنگامی که شما و همکارانتان در انجام کار اصلی خود تمرکز می کنید، کسب و کار شما بهتر عمل می کند. همکاری با یک شرکت برون سپاری در جهت تامین نیرو برای پروژه های مهم به شما اجازه می دهد تا کارهای ضروری را از غیرضروری تفکیک و مشخص کرده و بجای صرف وقت و انرژی خود جهت یافتن نیروی متخصص برای بخشهای مختلف پروژه، به امور اصلی از جمله بهبود فعالیت هایی که به طور مستقیم با رضایت کارفرما در ارتباط است رسیدگی نمایید.

این عامل به افزایش بهره وری و کارایی در فرایند پروژه منجر می شود و به این ترتیب به پیشرفت در تمامی قسمت های شرکت شما کمک می کند. از طرفی داشتن یک تیم متخصص و همکاری با آنها نه تنها بهره وری را بهبود می بخشد، بلکه تضمین می کند که بالاترین استانداردها برای کارکنان و کارفرمایان شما در تمام سرویس های خدماتی تامین شود.

ایجاد هم افزایی در مدیران شرکت های پیمانکاران در اثر برون سپاری

هنگامی که شما تامین نیروی متخصص پروژه های ساختمانی و راهسازی خود را برون سپاری می کنید در حقیقت با کمترین دردسر یک تیم حرفه ای از متخصصین عمرانی را به پروژه خود اضافه می کنید که تجربه کاملی از نوع کار مورد نظر شما دارند.
بزرگترین حسن این کار این است که آنها بر روی پروژه شما کار نمی کنند که یاد بگیرند بلکه آن ها ارزش و دانش خود را برای پروژه شما به ارمغان می آورند تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. اگر شرکت های ساختمانی و راهسازی استانداردهای عالی برای خود تعیین کرده باشند، شانس خوبی دارند تا با برون سپاری تامین نیروی کار، از داشتن یک تیم شامل متخصصین عمرانی و نیروی پیمانکاری ماهر و با تجربه برای انجام پروژه های مهم خود بهره مند شوند و اطمینان حاصل کنند که وظیفه ها یکپارچه و به صورت منظم انجام داده می شوند.

شما همچنین می توانید از پشتیبانی تیمی که دائما در حال بررسی آخرین و بهترین شیوه های مؤثر در پروژه های ساختمانی و راهسازی است استفاده کنید، بنابراین شما همیشه یک قدم از رقبا جلوتر خواهید بود و همیشه آماده هستید.

فرایند ساده سازی شده تامین نیرو پیمانکاران

خدمات برون سپاری در تامین نیروی پیمانکاران در شرکت های ساختمانی و راهسازی موجب می شود یک تیم حرفه ای شامل متخصصین عمرانی در حوزه های مختلف و نیروی پیمانکاری ماهر بصورت منسجم و با برنامه کمک کنند تا پروژه ها، طی یک الگوی ساده پیش روند. لذا در صورت نیاز به پشتیبانی برای ساده تر و کارآمد تر کردن فرآیند و مراحل کار حتما از طریق برون سپاری، فرایند جذب نیروی متخصص مورد نیاز خود را انجام دهید.

به طور کلی جهاني شدن و پيشرفت فناوري باعث تغييرات عمده در صنعت ساخت و ساز شده است. شرکت های ساختمانی، موفق به معرفی فرایندهای جدید برای رسیدگی به پروژه های بزرگتر و پیچیده تر با بهره وری و کیفیت بیشتر شده اند. یکی از بهترین این فرآیندها، برون سپاری فرایند تامین نیرو در شرکتهای عمرانی و پیمانکاری است که  در حقیقت راه نجاتی برای شرکت هایی است که با چالش هایی مانند: بازار بسیار رقابتی، دسترسی دشوار به تامین مالی، افزایش هزینه مواد خام که منجر به کاهش حاشیه و کمبود نیروی کار ماهر می شود، که مانع رشد آن هاست روبه رو هستند.

صنعت ساخت و ساز و شرکت های ساختمانی و راهسازی برای اجرای موفق پروژه های خود و همچنین بجای صرف وقت و انرژی جهت انجام فرایند گزینش و استخدام در شرکت های عمرانی، از برون سپاری تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تیم های دارای بانک اطلاعاتی گسترده که شامل طیف گسترده ای از متخصصین عمرانی و نیروی فنی برای پیمانکاران هستند استفاده می کنند. لذا برون سپاری برای تامین نیروی پیمانکاران عمرانی و شرکت های ساختمانی و راهسازی یکی از نکات کلیدی این روزهای صنایع عمرانی می باشد.

به عبارتی دیگر شما یک تیم از متخصصان تمام وقت را بکار می گیرید که می توانند کلیه تمرکز خود را به نظارت بر پروژه شما اختصاص دهند. ضمنا برون سپاری، وقت و منابع زیادی را برای آموزش کارکنان داخلی نیز فراهم می کند.

با برون سپاری، شما یک رویکرد حرفه ای را تضمین می کنید ;هیچ قراردادی با شرکتی طولانی و ادامه دار نخواهد بود اگر خدماتی با کیفیت پایین ارائه دهید.

لذا اگر می خواهید با سرعت بیشتری به شهرت در رسیدن به برنامه زمان بندی برسید، برون سپاری فرآیند این زمینه را برای شما فراهم می کند. پس به یاد داشته باشیم برون سپاری روشی مقرون به صرفه، کارآمد و مؤثر است و می تواند انقلابی در پروژه و شرکت شما ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه برون سپاری فرآیند تامین نیرو و استخدام در شرکتهای عمرانی و مشاوره در این رابطه به وب سایت "با پیمانکار" مراجعه نمایید.

همچنین می توانید مطلب " محاسن برون سپاری در تامین نیروی پیمانکاران" را جهت اطلاعات بیشتر ببینید.

 

+