استخدام کارگر در تهران

استخدام کارگر در تهران

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های وبسایت و اپلیکیشن باپیمانکار بازار متخصصین باپیمانکار است. محلی برای اینکه کارگران، استاد کاران و دیگر نیرو های متخصص رزومه خود را ثبت کنند و با قرار دادن تصاویری از نمونه کار های قبلی خود، توسط پیمانکاران و کارفرمایان قرار بگیرند...

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۷
  • تعداد بازدید: ۷۳۸
  • گروه: خدمات HR

استخدام کارگر در تهران

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های وبسایت و اپلیکیشن باپیمانکار بازار متخصصین باپیمانکار است. محلی برای اینکه کارگران، استاد کاران و دیگر نیرو های متخصص رزومه خود را ثبت کنند و با قرار دادن تصاویری از نمونه کار های قبلی خود، توسط پیمانکاران و کارفرمایان قرار بگیرند. از سوی دیگر پیمانکاران و پیمانکاران و حتی افراد عادی نیازمند نیروی کار عمرانی، می توانند به این بازار مراجعه کنند و از میان آگهی ها به دنبال نیروی مورد نظر خود بگردند و در صورت نیافتن نیروی مورد نظر، آگهی استخدام خودشان را منتشر کنند.

معرفی سرویس جدید تامین نیروی بایمانکار

تامین نیروی انسانی برای پروژه های عمرانی یکی از دغدغه های متداول در ابتدای هر پروژه می باشد. بررسی سابقه کار، محل جغرافیایی جدید، هزینه پرداختی و ... از جمله چالش های پیش روی مدیران پروژه ست. باپیمانکار در خدمتی جدید، وظیفه ی تامین نیرو را از دوش کارفرماها بر می دارد. بدین ترتیب کارفرما تنها لازم است لیست نیروهایی که لازم دارد (از کارگر ساده تا مهندس کنترل پروژه) به همراه مهارت ها و حدود پرداخت را به باپیمانکار اعلام کند و ما در کمترین زمان نیروهای مناسب را به کارفرما معرفی می کنیم. پایگاه اطلاعاتی کامل ما در تمامی حوزه های نیروی انسانی به کارفرمایان کمک می کند مناسب ترین فرد را برای انجام کارها پیدا کنند. این سرویس به صورت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بوده و باپیمانکار متعهد است در این مدت زمان هر تعداد نیرویی که کارفرما لازم دارد را به وی معرفی کند.

به دنبال کار می گردید؟

کافی است با مراجعه به لینک زیر و یا تماس با ایمیل و آی دی تلگرام باپیمانکار، مشخصات، سوابق کار، مهارت ها و راه های ارتباطی با خودتان را وارد کنید. متناسب با محل زندگی و مهارت های شما، باپیمانکار شما را به کارفرماها و پیمانکاران متقاضی نیرو معرفی می کند و شغل مورد نظر شما را پیدا می کند.

لینک ثبت رزومه: ثبت روزمه در سرویس تأمین نیروی باپیمانکار

ایمیل : info@bapeymankar.com

تلگرام : Info_bapeymankar@

استخدام در تهران کارگر ساده کارگر عمرانی ساختمان سازی

استفاده از سرویس آگهی برای استخدام

در گذشته برای کار نیرو هایی که دنبال پروژه کاری جدید بودند، آموزش پیدا کردن کار از طریق وبسایت و اپلیکیشن باپیمانکار را توضیح داده بودیم. برای دیدن این مطلب می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

دنبال کار میگردی؟ استخدام سریع در باپیمانکار !
علاوه بر این، در پست دیگری برای کارفرمایان و پیمانکارانی که برای آغاز به کار پروژه های جدید خود نیاز به نیروی کار جدید داشتند هم روش یافتن نیروی متخصص آماده به کار از طریق باپیمانکار را شرح داده بودیم. برای این مطلب می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
سریع ترین راه جذب نیروی متخصص برای پروژه های عمرانی


+