استخدام در شرکت های عمرانی

استخدام در شرکت های عمرانی

یکی از بخش های مهم بستر عمرانی باپیمانکار همواره بخش نیروی های متخصص این وبسایت بوده است. در گذشته برای تامین نیروی شرکت ها...

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
  • تعداد بازدید: ۵۳۶
  • گروه: خدمات HR

استخدام کارگر در تهران

یکی از بخش های مهم بستر عمرانی باپیمانکار همواره بخش نیروی های متخصص این وبسایت بوده است. در گذشته برای تامین نیروی شرکت ها، افراد رزومه خود را تحت عنوان آگهی نیروی آماده به کار ثبت می کردند. پیمانکاران و کارفرمایانی هم که به دنبال استخدام نیرو برای پروژه های جدید یا نیمه کاره خود بودند به بازار متخصصین وبسایت یا اپلیکیشن باپیمانکار مراجعه می کردند و به دنبال نیروی مورد نیاز خود می گشتند و در نهایت پس از بررسی و انتخاب با وی تماس برقرار می کردند.

اما اکنون در سروسی جدید تامین نیروی باپیمانکار بستری دقیق تر، کاربردی تر و کامل تر برای برقراری ارتباط میان شما نیروی های آماده به کار با پیمانکاران و کارفرما ها ایجاد کرده است. در این سرویس، برای استخدام کافی است رزومه خود را در فرم آماده در لینک های داده شده ثبت و یا به راه های ارتباطی داده شده ارسال نمایید.

معرفی سرویس جدید تامین نیروی بایمانکار

تامین نیروی انسانی برای پروژه های عمرانی یکی از دغدغه های متداول در ابتدای هر پروژه می باشد. بررسی سابقه کار، محل جغرافیایی جدید، هزینه پرداختی و ... از جمله چالش های پیش روی مدیران پروژه ست. باپیمانکار در خدمتی جدید، وظیفه ی تامین نیرو را از دوش کارفرماها بر می دارد. بدین ترتیب کارفرما تنها لازم است لیست نیروهایی که لازم دارد (از کارگر ساده تا مهندس کنترل پروژه) به همراه مهارت ها و حدود پرداخت را به باپیمانکار اعلام کند و ما در کمترین زمان نیروهای مناسب را به کارفرما معرفی می کنیم. پایگاه اطلاعاتی کامل ما در تمامی حوزه های نیروی انسانی به کارفرمایان کمک می کند مناسب ترین فرد را برای انجام کارها پیدا کنند. این سرویس به صورت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله بوده و باپیمانکار متعهد است در این مدت زمان هر تعداد نیرویی که کارفرما لازم دارد را به وی معرفی کند.

به دنبال کار می گردید؟

کافی است با مراجعه به لینک زیر و یا تماس با ایمیل و آی دی تلگرام باپیمانکار، مشخصات، سوابق کار، مهارت ها و راه های ارتباطی با خودتان را وارد کنید. متناسب با محل زندگی و مهارت های شما، باپیمانکار شما را به کارفرماها و پیمانکاران متقاضی نیرو معرفی می کند و شغل مورد نظر شما را پیدا می کند.

لینک ثبت رزومه: ثبت روزمه در سرویس تأمین نیروی باپیمانکار

ایمیل : info@bapeymankar.com

تلگرام : Info_bapeymankar@

استخدام نیروی عمرانی جذب کارگر

استفاده از سرویس آگهی برای استخدام

در گذشته برای کار نیرو هایی که دنبال پروژه کاری جدید بودند، آموزش پیدا کردن کار از طریق وبسایت و اپلیکیشن باپیمانکار را توضیح داده بودیم. برای دیدن این مطلب می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

دنبال کار میگردی؟ استخدام سریع در باپیمانکار !


علاوه بر این، در پست دیگری برای کارفرمایان و پیمانکارانی که برای آغاز به کار پروژه های جدید خود نیاز به نیروی کار جدید داشتند هم روش یافتن نیروی متخصص آماده به کار از طریق باپیمانکار را شرح داده بودیم. برای این مطلب می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
سریع ترین راه استخدام نیروی متخصص برای پروژه های عمرانی

 

 

+